Hos Key2Quality møder du nogle af de stærkeste profiler inden for software test. Vi huser nogle fantastisk dygtige test konsulenter, som hjælper store, etablerede danske virksomheder med kvalitetssikring, og samtidig har vi nogle af landets bedste undervisere, når det gælder kurser i ISTQB og TMAP.
Margit Sejerkilde

Margit Sejerkilde

Stifter, ejer og direktør

+45 4940 8060margit@key2quality.dk

Gitte Ottosen

Medejer, ekspert testkonsulent og underviser

+45 4940 8552gitte@key2quality.dk

Tina Daa Løfquist

Ekspert testkonsulent

+45 4940 7581tina@key2quality.dk

Jonas Sloth

Senior testkonsulent og leder af aspirantteamet

+45 4940 2794jonas@key2quality.dk

Christian Ottosen

Senior testkonsulent og underviser

+45 4940 5375 christian@key2quality.dk

Daisy Fischlein Steffensen

Senior testkonsulent og underviser

+ 45 4940 5431 | daisy@key2quality.dk 

Mogens Brødsgaard Lund

Senior testautomatiseringskonsulent

+45 4940 3675 | mogens@key2quality.dk

Andreas Daugaard Lassen

Testkonsulent

+45 6148 4831andreas@key2quality.dk

Rune Øls Andersen

Junior testkonsulent

+45 4024 6655 rune@key2quality.dk

Alberte Sørensen

Junior testkonsulent

+45 4940 2763 | alberte@key2quality.dk

Mohamed H. Mohamed

Junior testkonsulent

+45 4940 2116 | mohamed@key2quality.dk

Trine Zachariassen

Trine Zachariassen

Marketingkoordinator

+45 2947 0724trine@key2quality.dk

Lone Drejer Jespersen

Lone Drejer Jespersen

Blæksprutte

+45 6148 5003lone@key2quality.dk