Mød vores konsulenter

Hos Key2Quality har vi samlet en række af landets dygtigste og mest erfarne konsulenter inden for softwaretest. Udover at være faglig dygtige er vores konsulenter positive, løsningsorienterede mennesker, der med stor empati og indlevelsesevne hurtigt kan indgå i et team og bidrage positivt til det gode arbejdsmiljø.

Læs om vores konsulenter

Margit Sejerkilde

Margit Sejerkilde

Stifter, ejer og direktør

+45 4940 8060
margit@key2quality.dk

Gitte Ottosen

Medejer, ekspert testkonsulent og underviser

+45 4940 8552
gitte@key2quality.dk

Tina Daa Løfquist

Ekspert testkonsulent

+45 4940 7581
tina@key2quality.dk

Jonas Sloth

Senior testkonsulent og leder af aspirantteamet

+45 4940 2794
jonas@key2quality.dk

Christian Ottosen

Senior testkonsulent

+45 4940 5375
christian@key2quality.dk

Daisy Fischlein Steffensen

Senior testkonsulent og underviser

+ 45 4940 5431
daisy@key2quality.dk 

Mogens Brødsgaard Lund

Senior testautomatiserings-konsulent

+45 4940 3675
mogens@key2quality.dk

Andreas Daugaard Lassen

Testkonsulent

+45 6148 4831
andreas@key2quality.dk

Rune Øls Andersen

Junior testkonsulent

+45 4024 6655
rune@key2quality.dk

Alberte Sørensen

Junior testkonsulent

+45 4940 2763
alberte@key2quality.dk

Mohamed H. Mohamed

Junior testkonsulent

+45 4940 2116
mohamed@key2quality.dk